Powerpass umožňují pohodlné nabíjení elektromobilů

19.09.2022

Powerpass umožňuje majitelům čistě elektrických modelů Škoda ENYAQ iV a Škoda CitigoE iV, popřípadě vozů OCTAVIA iV a SUPERB iV s plug-in hybridním pohonem, na cestách pohodlně využívat až 195.000 dobíjecích stanic v celé Evropě.

Kromě veřejných rychlonabíjecích stanic celoevropské sítě Ionity sem patří také veřejně přístupné nabíjecí stanice autorizovaných prodejců značky Škoda a další veřejné nabíjecí stanice jiných provozovatelů. Proces nabíjení se spustí velice snadno pomocí karty Powerpass s RFID-čipem (RFID: Radio Frequency Identification) nebo pomocí aplikace v chytrém telefonu. Vyúčtování je prováděno na měsíční bázi a na výběr jsou tři tarifní modely.

Kartu Powerpass můžete použít u většiny veřejných poskytovatelů nabíjení včetně přístupu do sítě rychlého nabíjení IONITY. S jednou kartou pak můžete nabíjet prakticky kdekoli. Všechny údaje o nabíjení a platbách budete mít přehledně k dispozici v mobilní aplikaci.

Aplikace je určená zákazníkům ŠKODA AUTO. Pomůže s veřejným i domácím nabíjením při používání chytré nabíječky ŠKODA iV Charger. Stačí si jí jenom stáhnout, zaregistrovat se a svět nabíjení je pro Vás otevřen.

Při koupi elektrického nebo plug-in hybridního modelu si můžete vybrat ze tří nabízených nabíjecích tarifů: Charge Free, Simply Charge a Charge Faster. Tarif Charge Free je bez měsíčních poplatků. Tarify Simply Charge a Charge Faster se skládají z měsíčního poplatku a výhodnějších cen za veřejné nabíjení.

Karta Chargee nabízí komplexní řešení elektromobility zejména pro fleetové zákazníky s elektrifikovanými vozidly a vlastním řešením jejich dobíjení včetně rozúčtování a dalších služeb vhodných pro fungování firemních flotil.

Aplikace je určená firemním zákazníkům ŠKODA AUTO. S pomocí aplikace Chargee můžete pohodlně spravovat e‑flotilu své společnosti. Máte přehled, které auto kdy a kde dobíjelo, jaké jsou náklady na dobíjení a mnoho dalších funkcí. To vše v Chargee.